UWAGA!

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców trwającą Akcją Informacyjną I – dotyczącą projektowanej obwodnicy Brzezin w ciągu drogi krajowej nr 72 oraz wskutek braku możliwości bezpośredniego spotkania się z mieszkańcami z powodu przedłużającego się stanu epidemii, przedłużono termin składania wniosków do dnia 21 marca 2021 r.

Multiconsult Polska Sp. z o.o. działając w imieniu i na rzecz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Łodzi, zaprasza do  udziału w konsultacjach,  które rozpoczną się w dniu 22 lutego 2021 roku i potrwają do dnia 7 marca 2021 r,

Formularze opinii dotyczące przedsięwzięcia można przesyłać w terminie od dnia 22 lutego 2021 r. do dnia 7 marca 2021 r. ( przedłużono do 21 marca 2021), w formie:

elektronicznej na stronie www.dk72-obwodnicabrzezin.pl   (forma preferowana)

lub

papierowej w Urzędzie Gminy Nowosolna, Urzędzie Miejskim w Brzezinach, Urzędzie Gminy w Brzezinach, Urzędzie Gminy w Rogowie.

Ankiety będzie można po wypełnieniu zostawić  w naszym urzędzie.

Zarówno formularz internetowy oraz ankiety w formie papierowej będą dostępne od 22 lutego 2021 r

Na tej stronie zapoznacie się Państwo także dodatkowymi informacjami  na temat budowy obwodnicy.

Numery działek można sprawdzić tu ( bądę konieczne do wypełnienia formularza konsultacyjnego).

obwodnica.jpg (222 KB)

obwodnica 2.jpg (266 KB)