3 września 2022 roku zapraszamy do Gminno Parkowego Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie ( Plichtów 21) na Babie Lato 2022r.

Część pokazowo- warsztatowa ruszy o godzinie 15:00.

Serdecznie zapraszamy na pokazy i konkursy Strongmenów, strzelnicę paintball ADHD, pokaz Klubu FITMOC, warsztaty rękodzielnicze i muzyczne dla dzieci, stoisko Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, stoisko Biblioteki Gminnej Biblioteki Publicznej Nowosolna.

Na stoiskach Gmina Nowosolna i Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich będzie można odebrać sadzonki drzew i krzewów. Żeby odebrać sadzonki będzie trzeba odpowiedzieć na kilka prostych pytań.

Od 22 sierpnia 2022 roku można zapisywać się na paintball pod numerem telefonu : 519150012

Ponadto: foodtrucki, stoiska i inne atrakcje.

Część koncertowa rozpocznie się o godzinie 18:00.

Babie Lato 2022 rozpoczniemy koncertem zespołu BIG CYC. Wydaje nam się, że tej grupy nie trzeba specjalnie przedstawiać. Dla przypomnienia dodamy jedynie, że zespół powstał w 1988 roku w Łodzi i należy do najważniejszych w historii polskiej muzyki rockowej. Wylansował takie przeboje jak: "Makumba", "Guma", "Świat według Kiepskich"(numer nagrany do serialu o tym samym tytule), „Kumple Janosika”, „Każdy facet to świnia”, „Rudy się żeni”, „Dres"  i wiele więcej.

Drugim zespołem, który zapewni nam kontynuację rockowych emocji będzie grupa Mała Lady P. Projekt stworzony przez doświadczonych instrumentalistów, fascynatów muzyki zainspirowanych ponadczasowym dorobkiem i wykonujących największe przeboje zespołu Lady Pank. Mała Lady P. to jednak coś więcej niż zwykły cover band! To hołd dla ikony polskiej sceny muzycznej z domieszką nowej energii, określanej przez zespół jako colorful rock.

Zapraszamy– pozytywne wibracje i dobra zabawa gwarantowane!