Powiat Łódzki Wschodni rozpoczął inwestycję pod nazwą "Wykonanie chodnika w drodze powiatowej nr 1150E od granicy m. Łodzi do skrzyżowania z drogą nr 1186E" ( do wysokości zjazdu na Janów). Prace rozpoczeły sie 4 maja 2021 roku.

Na drodze występują utrudnienia w ruchu.  Prosimy o ostrożną jazdę.

Przedmiotem zadania jest wykonanie robót budowlanych – przebudowy drogi powiatowej nr 1150E w zakresie budowy chodnika w gm. Nowosolna (od skrzyżowania z drogą gminną przy granicy m. Łodzi do skrzyżowania z drogą nr 1186E), na łącznej długości 790 m. Realizacja zadania obejmuje wykonanie chodnika wraz ze zjazdami, odmulenie istniejących rowów wraz z fragmentarycznym umocnieniem dna i skarp oraz urządzenie terenów zielonych, a także wymianę istniejącego oznakowania drogowego.

Foto: Marcin Marszałek