Zarząd Powiatu Łódzkiego Wschodniego informuje o możliwości zapoznania się od dnia 5 października 2016 roku z projektem Programu Ochrony Środowiska dla Powiatu Łódzkiego Wschodniego na lata 2017 - 2020 z perspektywą na lata 2021- 2024 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko, a także opiniami Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Łodzi, Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Łodzi oraz Zarządu Województwa Łódzkiego pod warunkiem ich dostępnośc­­­­i w terminie składania uwag i wniosków, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 3 w Wydziale Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska pok. nr 1006 w godzinach pracy Urzędu.

Uwagi i wnioski do projektu można składać w Starostwie od dnia 5.10.2016 r. do dnia 25.10.2016 r w formie pisemnej, ustnie do protokołu lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym na adres: powiat@lodzkiwschodni.pl

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Zarząd Powiatu Łódzkiego Wschodniego.

Uwagi i wnioski złożone po upływie w/w terminu pozostawia się bez rozpatrzenia.