facebook facebook epuap newsletter

Szanowni Państwo
sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju zmusiła mnie do wprowadzenia prewencyjnych zasad funkcjonowania Urzędu Gminy Nowosolna, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Zakładu Gospodarki Komunalnej Gminy Nowosolna.

Do odwołania kontakt osobisty z pracownikami UGN, OPS i ZGK został zawieszony. W celu załatwienia wszelkich spraw urzędowych należy kontaktować się z pracownikami tych jednostek telefonicznie lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W sprawach pilnych, niecierpiących zwłoki, bezpośrednia obsługa interesantów może odbywać się tylko i wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Powyższa sytuacja podyktowana jest wzrostem zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 oraz troską o bezpieczeństwo zarówno mieszkańców naszej gminy jak i pracowników.
Bardzo proszę o potraktowanie zaleceń publikowanych na stronach Ministerstwa Zdrowia bardzo poważnie. Unikajmy dużych skupisk ludzkich, nie wychodźmy z domu jeśli nie ma takiej konieczności, pomagajmy siebie nawzajem, okazujmy sobie zrozumienie.
Nasza solidarność oraz odpowiedzialność może zaowocować mniejszą skalą zarażeń.
Obserwujcie Państwo stronę Ministerstwa Zdrowia ( https://www.gov.pl/web/zdrowie) oraz Urzędu Gminy Nowosolna, korzystajcie ze sprawdzonych źródeł informacji.
Pod tym linkiem znajdziecie Państwo listę kontaktową pracowników Urzędu Gminy: http://gminanowosolna.pl/artykuly/pokaz/urzadgminynowosolna.
Tutaj zaś do Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Nowosolna i Zakładu Gospodarki Komunalnej:
http://gminanowosolna.pl/kategoria/lista/?id=15

Z poważaniem
Wójt Gminy Nowosolna
Piotr Szcześniak

 

Zarządzenie Wójta Gminy Nowosolna.pdf (274 KB)

Rozporządzenie Ministra zdrowia z dnia 13 marca 2020 r

https://www.infor.pl/akt-prawny/DZU.2020.052.0000433,metryka,rozporzadzenie-ministra-zdrowia-w-sprawie-ogloszenia-na-obszarze-rzeczypospolitej-polskiej-stanu-zagrozenia-epidemicznego.html