Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Łodzi z dnia 20 stycznia 2020r

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łodzi informuje, że zakończone zostały badania laboratoryjne próbek wody pobranej w dniu 15 stycznia 2020r. z punktów: Kalonka 10b, Kalonka 60 oraz Grabina, ul. Główna 74 (hydrant). Woda pod względem mikrobiologicznym  odpowiada wymaganiom rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 07 grudnia 2017r.  Nadal trwają badania próbek wody pobranej w dniu 17 stycznia 2020r. z ośmiu punktów czerpalnych ( komunikat z dnia 17 stycznia 2020r.).

Harmonogram przejazdu beczkowozu.

1. Poniedziałek 20.01.2020 w godzinach 17:00 – 21:00

Beczkowóz poprzedzać będzie  przejazd Straży Pożarnej. Prosimy o przygotowanie pojemników na wodę.

Trasa przejazdu beczkowozu: START przejazdu: Dąbrowa przy hydroforni, następnie beczkowóz pojedzie w stronę ul. Bukowej do skrzyżowania z ul. Główną w Bukowcu. Dalej ul. Leśną/Główną w Grabinie, następnie do skrzyżowania Głównej z ul. Lipową i Dębową. Powrót w stronę ul. Grabowej. Dalej łącznikiem do ul. Akacjowej i znów powrót na ul. Główną. Następnie przejazd w kierunku Niecek do ul. Magnoliowej i dalej skręt w ul. Jaśminową. Z ul. Jaśminowej skręt na Borki i przejazd w kierunku Dąbrówki. Dalej beczkowóz pojedzie do skrzyżowania z ul. Aksamitną, następnie w ulicę Pszeniczną, potem w kierunku ul. Marmurowej i dalej do boiska w Kopance Koniec przejazdu.

Hydrofornia – punkt wydawania wody butelkowanej.

W dniach od 20.01.2020 – do 21.01.2020  w  godzinach 8:00 do godz.17:00 można pobrać wodę butelkowaną z punktu przy hydroforni ( Dąbrowa )

Link do mapy:

Punkty poboru wody.

Hydrant pod adresem Borchówka 21 i hydrant pod adresem Janów 6

Kalonce pod nr 40  stacjonuje beczkowóz z wodą pitną.

Dotyczy wsi:  Bukowiec, Borki, Dąbrowa, Dąbrówka, Grabina, Kopanka, Kalonka, Niecki, Wódka,

trasa przejazdu beczkowozu 1.jpg (466 KB)