Rada Gminy Nowosolna                                                      Łódź, dnia 11 marca 2022 r.

RZG.0012.58.2022.1.JC

RZG.0012.58.2022.2.JC

Zawiadamiam, że w dniu 15 marca 2022 roku (wtorek) o godz. 900

odbędzie się posiedzenie (wspólne)
Komisji Finansów, Rozwoju Społeczno-Gospodarczego, Handlu, Usług i Rolnictwa

oraz

Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury, Spraw Socjalnych, Ładu i Porządku Publicznego.

Miejsce posiedzenia: Sala konferencyjna Urzędu Gminy Nowosolna, Rynek Nowosolna 1 92-703 Łódź

• Analiza kosztów i organizacji związanych z transportem zbiorowym na terenie Gminy Nowosolna w odniesieniu do współpracy z MPK.
  • Zapoznanie się̨ z harmonogramem imprez gminnych, kulturalnych i sportowych planowanych w 2022 roku oraz zapoznanie z aktualną sytuacją funkcjonowania placówki kultury .
  • Podsumowanie działań́ Gminnej Biblioteki za rok 2021 oraz plan na 2022 rok (poziom czytelnictwa, złożone wnioski o dotacje oraz inne akcje skierowane do mieszkańców gminy).
  • Polityka informacyjna gminy oraz strategia informacyjna w czasie działań zbrojnych w Ukrainie.
  • Sprawy różne.

Przewodnicząca