Rada Gminy Nowosolna

Łódź, dnia 31 sierpnia 2021 r.

RZG.0012.48.2021.1.ARF

RZG.0012.48.2021.2.ARF

Zawiadamiam, że w dniu 6 września 2021 roku (poniedziałek)

odbędzie się posiedzenie (wspólne)
Komisji Finansów, Rozwoju Społeczno-Gospodarczego, Handlu, Usług i Rolnictwa

oraz

Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury, Spraw Socjalnych, Ładu i Porządku Publicznego.

Miejsce posiedzenia: Sala konferencyjna Urzędu Gminy Nowosolna, Rynek Nowosolna 1 92-703 Łódź

• Omówienie kosztów wyposażenia i utrzymania jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Nowosolna. Omówienie podstaw prawnych korzystania Ochotniczych Straży Pożarnych z nieruchomości gminnych .
  • Sprawozdanie budżetowe za pierwsze półrocze 2021 roku .
  • Programy edukacyjne z wykorzystaniem środków zewnętrznych, realizowane w szkołach podstawowych, których organem prowadzącym jest Gmina Nowosolna, w latach szkolnych 2020/2021, 2021/2022.
  • Przedstawienie informacji w sprawie wniosków złożonych w programie „Polski Ład” w odniesieniu do przygotowania dokumentu „Strategia Rozwoju Gminy Nowosolna na 2022+”.
  • Omówienie wniosku w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla działki nr 145/16 obręb ewidencyjny Kalonka.
  • Sprawy różne.

Przewodnicząca