Łódź, dnia 14.09.2022 r.

RZG.0012.69.2022.1.ARF

RZG.0012.69.2022.2.ARF

Zawiadamiam, że w dniu 20 września 2022 roku (wtorek) o godz. 9:00

odbędzie się posiedzenie (wspólne)
Komisji Finansów, Rozwoju Społeczno-Gospodarczego, Handlu, Usług i Rolnictwa

oraz

Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury, Spraw Socjalnych, Ładu i Porządku Publicznego.

Miejsce posiedzenia:

Sala konferencyjna Urzędu Gminy Nowosolna, Rynek Nowosolna 1, 92-703 Łódź

1. Projekt uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji.
  2. Projekt uchwały w sprawie skargi na działalność Dyrektora Zakładu Gospodarki Komunalnej Gminy Nowosolna.
  3. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Nowosolna.
  4. Projekt uchwały w sprawie nadania nazwy drodze wewnętrznej w miejscowości Byszewy.
  5. Projekt uchwały w sprawie nadania nazwy drodze wewnętrznej w miejscowości Wódka.
  6. Projekt uchwały zmieniającej Uchwałę Nr LV/358/22 Rady Gminy Nowosolna z dnia 31 maja 2022 r. w sprawie przyjęcia Regulaminu określającego wysokość stawek oraz szczegółowe warunki przyznawania dodatków do wynagrodzenia zasadniczego, szczegółowe warunki obliczania i wypłacania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw oraz wysokość i warunki wypłacania nagród nauczycielom zatrudnionym w szkołach prowadzonych przez gminę Nowosolna.
  7. Projekt uchwały w sprawie zmian do budżetu Gminy Nowosolna na rok 2022.
  8. Projekt uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Nowosolna na lata 2022-2032.
  9. Sprawy różne.

Wiceprzewodniczący