Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety. Udzielenie odpowiedzi na pytania powinno zająć około 8 minut,

Państwa odpowiedzi gromadzone są anonimowo. Naszym celem jest uzyskanie informacji o potrzebach kulturalnych mieszkańców naszej gminy oraz ocenie stanu obecnego.

Ufamy, iż uzyskane wyniki pozwolą nam lepiej dostosować ofertę kulturalną do Państwa potrzeb.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas.

Referat Komunikacji Społecznej, Promocji i Obsługi Klienta

Urzędu Gminy Nowosolna

LINK DO ANKIETY

Dane zapamiętujące identyfikator respondenta w trakcie wypełniania ankiety oraz po jej wypełnieniu będą usuwane po 14 dniach.

grafika: Obraz Mirko Grisendi z Pixabay