Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest przeprowadzana jest w dniach 24.05-04.06.2021 r. na terenie Gminy Nowosolna.

Pracownicy firmy GrinIS dokonują spisu bezpośrednio na terenie Państwa posesji oraz za pomocą drona. W przypadku nieobecności podczas spisu pracownicy oznaczają budynki z pokryciem azbestowym oraz płyty złożone w widocznym miejscu.

JEŻELI POSIADAJĄ PAŃSTWO ZDJĘTE, ZMAGAZYNOWANE PŁYTY AZBESTOWO-CEMENTOWE „ETERNIT” W MIEJSCU NIEWIDOCZNYM

Prosimy o kontakt z pracownikami firmy GrinIS poprzez:

- telefon: 794 776 822- codziennie w godz. 10:00-18:00

- e-mail: azbest@grinis.pl

lub poprzez przekazanie do Urzędu Gminy niniejszego ogłoszenia z wpisanymi informacjami.

POTRZEBNE INFORMACJE:

-  Rodzaj (płaskie, faliste) oraz ilość posiadanych płyt (sztuki lub m2)

- Adres (miejscowość, ulica, numer budynku)

Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest w Gminie Nowosolna umożliwia pozyskanie zewnętrznych środków finansowych na unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest.

Zadanie zostało dofinansowane ze środków Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii.

Dofinansowaniem na usunięcie azbestu mogą być objęte tylko te nieruchomości, które zostały ujęte w gminnej inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest.