facebook facebook epuap newsletter

Razem możemy wszystko! Ogólnodostępne podwórko Nivea w Wiączyniu Dolnym może stać się faktem!


Rozrywka
Aktywność
Zabawa
Energia 
Moc... Razem, razem, razem!

To wszystko może być w jednym miejscu i to bardzo blisko każdego z nas. Miło nam zakomunikować, że teren szkoły w Wiączyniu Dolnym został zakwalifikowany do konkursu „Podwórko Talentów Nivea 2019”! To pierwszy krok, a kolejne są możliwe tylko z udziałem każdego z nas!
Nasza gmina jest przyjazna dla rodzin z dziećmi, a wygrana w takim konkursie może być dla mieszkańców okazją, aby w sąsiedztwie pojawiło się bardzo atrakcyjne i nowoczesne miejsce - plac zabaw o powierzchni 400 m2!
Nagrody w konkursie składają się m. in. z: kubika wspinaczki, urządzenia do balansowania, huśtawki bocianie gniazdo, gry Twister, gry w skok w dal, gry kapsle, trampoliny, tablicy muzycznej z bębnami, teatrzyku, tuby do rozmawiania, planetarium, rowerka, piaskownicy naukowej, zegara słonecznego oraz ławki.

Więcej o konkursie: https://podworko.nivea.pl/2019/lokalizacja/116-lodz

Co możemy zrobić?

Głosować każdego dnia i polecać głosowanie, namawiać zaprzyjaźnione firmy i instytucje, sąsiadów i znajomych! 
W okresie od 22 kwietnia 2019 r. do dnia 20 czerwca 2019 r. do godziny 23:59 odbędzie się głosowanie internautów, za pośrednictwem strony internetowej podwórka nivea oraz aplikacji internetowej na urządzenia mobilne, na wskazane do tegorocznej edycji lokalizacje. 
Wiączyń Dolny jest lokalizacją w koszyku nr 1, czyli dla miejscowości o liczbie mieszkańców nie wyższej niż 20 000. Pierwsze 5 lokalizacji wygrywa Podwórko Talentów, które organizator zobowiązuje się wybudować do 30 listopada 2019 r.

Każdego dnia możemy oddawać 1 głos z zarejestrowanego adresu email na Wiączyń Dolny! Dostępne formy to głos przez stronę www lub poprzez aplikację mobilną, która o głosowaniu będzie nam przypominać. Proste, łatwe i zajmie nam tylko kilka sekund!

Zarażajmy się tą inicjatywą udostępniając posty na Facebooku, podsyłając link do strony swoim znajomym, mówmy o tym pomyśle przy okazji eventów, pikników, zawodów... Tylko efekt śnieżnej kuli i koncentracja nas, mieszkańców, w promowanie lokalizacji Wiączynia „marketingiem szeptanym” przyniesie nam wysokie miejsce i ... cudowny teren do zabawy dla naszych dzieci!

Czy wiecie, że...?

❗️to już 5. edycja tego konkursu, a w województwie łódzkim mamy do tej pory tylko w Pabianicach przy ulicy Mokrej taki plac zabaw;
❗️rynkowa wartość Podwórka Talentów to 250 000 pln, a dla nas to kilka sekund każdego dnia, aby oddawać kolejne głosy!

Do dzieła!