Rada Gminy Nowosolna                                                                                                                           Łódź, dnia 5 kwietnia 2022 r.

RZG.0012.60.2022.1.JC

RZG.0012.60.2022.2.JC

Zawiadamiam, że w dniu 12 kwietnia 2022 roku (wtorek) o godz. 9:00

odbędzie się posiedzenie (wspólne)
Komisji Finansów, Rozwoju Społeczno-Gospodarczego, Handlu, Usług i Rolnictwa

oraz

Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury, Spraw Socjalnych, Ładu i Porządku Publicznego.

Miejsce posiedzenia: Sala konferencyjna Urzędu Gminy Nowosolna, Rynek Nowosolna 1 92-703 Łódź

• Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Nowosolna obejmującego część obszaru miejscowości Natolin i Teolin – część A.
  • Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Nowosolna obejmującego część obszaru miejscowości Natolin i Teolin – część B.
  • Omówienie projektu zmiany "Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Nowosolna" dla części obszaru obrębu Lipiny wraz z uwagami złożonymi do projektu zmiany studium i prognozy oddziaływania na środowisko.
  • Sprawy różne.

Przewodnicząca Rady Gminy