Wspólne posiedzenie Komisji w dniu 14 lutego 2017 r.

Łódź, dnia 9  lutego 2017 r. r

Rada Gminy Nowosolna
ul. Rynek Nowosolna 1

RG .0012.47.2017.1

RG .0012.50.2017.2

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 14 lutego 2017 roku (wtorek) o godz. 900

odbędzie się wspólne posiedzenie

Komisji Rozwoju Społeczno-Gospodarczego, Finansów, Handlu, Usług i Rolnictwa i Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury, Spraw Socjalnych, Ładu i Porządku Publicznego

miejsce posiedzenia: Gminno Parkowe Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie
Plichtów 21

(sala na I piętrze)

• Reforma oświaty – dalsza dyskusja, w tym zapoznanie się ze sprawozdaniem z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez Gminę Nowosolna.
  • Projekt uchwały w sprawie zmian do budżetu Gminy Nowosolna na rok 2017.
  • Projekt uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Nowosolna na lata 2017-2025.
  • Projekt uchwały w sprawie zwolnienia samorządowego zakładu budżetowego o nazwie Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Nowosolna z obowiązku wpłaty nadwyżki środków obrotowych do budżetu Gminy Nowosolna za 2016 rok.
  • Projekt uchwały w sprawie ustalenia zasad przekazywania z budżetu Gminy Nowosolna środków finansowych wynikających z rozliczenia podatku od towarów i usług do zakładu budżetowego o nazwie Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Nowosolna.
  • Projekt uchwały w sprawie przyjęcia "Sprawozdania z realizacji Gminnego Programu Opieki nad Zabytkami dla Gminy Nowosolna na lata 2013-2016 z lat 2015-2016".
  • Projekt uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Opieki nad Zabytkami dla Gminy Nowosolna na lata 2017-2020.
  • Sprawy różne.

Wiceprzewodnicząca