Wspólne posiedzenie Komisji w dniu 15 listopada 2016 r.

Łódź, dnia 7 listopada 2016 r.

Rada Gminy Nowosolna
ul. Rynek Nowosolna 1

RG .0012.39.2016.1

RG .0012.42.2016.2

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 15 listopada 2016 roku (wtorek) o godz. 900

odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Rozwoju Społeczno-Gospodarczego, Finansów, Handlu, Usług i Rolnictwa, i Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury, Spraw Socjalnych, Ładu i Porządku Publicznego Rady Gminy Nowosolna

miejsce posiedzenia: Urząd Gminy Nowosolna, sala konferencyjna
Łódź, ul. Rynek Nowosolna 1

• Projekt uchwały w sprawie zmiany Statutu samorządowej instytucji kultury o nazwie Gminno Parkowe Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie.
  • Projekt uchwały w sprawie zmiany Statutu ZGK.
  • Projekt uchwały w sprawie określenia wysokości rocznych stawek podatku od środków transportowych obowiązujących na terenie Gminy Nowosolna na 2017 rok.
  • Projekt uchwały w sprawie określenia średniej ceny skupu żyta dla obliczenia wysokości podatku rolnego na 2017 rok.
  • Projekt uchwały w sprawie opłaty targowej.
  • Projekt uchwały w sprawie ustalenia stawek podatku od nieruchomości.
  • Projekt uchwały w sprawie zmian do budżetu Gminy Nowosolna na rok 2016.
  • Projekt uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Nowosolna na lata 2016 – 2025.
  • Projekt uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz stawki opłaty.
  • Projekt uchwały w sprawie ustalenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, składanej przez właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Nowosolna.
  • Projekt uchwały w sprawie ustalenia ryczałtowej stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w przypadku nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe.
  • Projekt uchwały w sprawie ustalenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, składanej przez właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno - wypoczynkowe, wykorzystywanych jedynie przez część roku, położonych na terenie Gminy Nowosolna.
  • Projekt uchwały w sprawie określenia terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi od domku letniskowego lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno - wypoczynkowe
  • Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzania częściowej zmiany "Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Nowosolna" w miejscowościach Natolin, Byszewy i Stare Skoszewy.
  • Sprawy różne.

Przewodnicząca