Łódź, dnia 11 grudnia 2019 r.

RG.0012.19.2019.1

RG.0012.19.2019.2

Zawiadamiam, że w dniu 17 grudnia 2019 roku (wtorek) o godz. 900

odbędzie się XIX posiedzenie (wspólne)
Komisji Finansów, Rozwoju Społeczno-Gospodarczego, Handlu, Usług i Rolnictwa

oraz

Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury, Spraw Socjalnych, Ładu i Porządku Publicznego.

Miejsce posiedzenia: Urząd Gminy Nowosolna, Rynek Nowosolna 1, 92-703 Łódź,

Sala Konferencyjna.

• Projekt uchwały w sprawie zmian do budżetu Gminy Nowosolna na rok 2019.
  • Projekt uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Nowosolna na lata 2019-2025.
  • Projekt uchwały w sprawie ustalenia diet dla radnych.
  • Projekt uchwały w sprawie ustanowienia diet dla sołtysów.
  • Projekt uchwały w sprawie wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy Nowosolna na lata 2020-2025.
  • Projekt uchwały w sprawie określenia warunków i trybu finansowania rozwoju sportu na terenie Gminy Nowosolna.
  • Projekt uchwały w sprawie określenia zasad obciążania nieruchomości stanowiących własność Gminy Nowosolna ograniczonymi prawami rzeczowymi w postaci służebności gruntowej oraz służebności przesyłu.
  • Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie nieruchomości stanowiącej własność Gminy Nowosolna (działka ew. nr 6, obręb ew. Byszewy).
  • Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie nieruchomości stanowiącej własność Gminy Nowosolna (działki ew. nr 45/12 i nr 49/2, obręb ew. Byszewy).
  • Podsumowanie wyników kontroli prowadzonych przez Komisję Rewizyjną w roku 2019.
  • Plan inwestycji na 2020 rok.
  • Omówienie zamierzeń w odniesieniu do funduszu sołeckiego.
  • Sprawy różne.

Przewodnicząca Rady Gminy Nowosolna