Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków na usunięcie wyrobów zawierających azbest z nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Nowosolna.

Osoby zainteresowane bezpłatnym usunięciem eternitu z dachu budynku lub odebraniem azbestu wcześniej zdemontowanego, proszone są o składanie wniosków (wzór wniosku do pobrania w sekretariacie Urzędu Gminy Nowosolna lub w pokoju nr 06, na parterze).

Wnioski należy składać w siedzibie Urzędu Gminy Nowosolna, Łódź, ul. Rynek Nowosolna 1, w pokoju numer 06 (parter) w terminie do dnia 27 marca 2018 roku.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 42 616 45 56 - sprawę prowadzi podinsp. ds. gospodarki odpadami Bartosz Gocek.