facebook facebook epuap newsletter

KONTAKTY DO RADNYCH


 

Dyżury Przewodniczącej Rady Gminy Nowosolna Małgorzaty Bruszewskiej Kamińskiej odbywają się w każdy wtorek w godz. 14:00 -17:00 po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym pod numerem 42 616 45 45

 

 Rada Gminy Nowosolna kadencja 2018-2023

  1. Kamińska-Bruszewska Małgorzata – Przewodnicząca Rady Gminy kontredans@gmail.com
  2. Mielczarek Radosław– Wiceprzewodniczący Rady Gminy radny.mielczarek@ugnowosolna.pl
  3. Szulc Mariusz - Wiceprzewodniczący Rady  Gminy radny.szulc@ugnowosolna.pl
  1. Kielan Marta - radna.kielan@ugnowosolna.pl
  2. Klimek Agnieszka - radna.klimek@ugnowosolna.pl
  3. Koszada Sylwia - radna.koszada@ugnowosolna.pl
  4. Królikowski Jacek - radny.krolikowski@ugnowosolna.pl
  5. Kucharska Katarzyna - radna.kucharska@ugnowosolna.pl
  6. Markiewicz Marek - radny.markiewicz@ugnowosolna.pl
  7. Nowacki Michał - radny.nowacki@ugnowosolna.pl
  8. Orysiak-Witkowska Joanna - radna.orysiak-witkowska@ugnowosolna.pl
  9. Rakowski Bartosz - radny.rakowski@ugnowosolna.pl
  10. Szumska Dorota - radna.szumska@ugnowosolna.pl
  11. Wlazło Janina - radna.wlazlo@ugnowosolna.pl
  12. Włodarczyk Robert - radny.wlodarczyk@ugnowosolna.pl

 

KOMISJA FINANSÓW, ROZWOJU SPOŁECZNO-GOSPODARCZEGO,

HANDLU, USŁUG I ROLNICTWA

  1. Koszada Sylwia – Przewodnicząca Komisji
  2. Królikowski Jacek
  3. Mielczarek Radosław
  4. Nowacki Michał
  5. Szulc Mariusz
  6. Szumska Dorota
  7. Wlazło Janina
  8. Włodarczyk Robert

KOMISJA OŚWIATY, ZDROWIA, KULTURY, SPRAW SOCJALNYCH,

ŁADU I PORZĄDKU PUBLICZNEGO

  1. Kucharska Katarzyna – Przewodnicząca Komisji
  2. Kamińska-Bruszewska Małgorzata
  3. Kielan Marta
  4. Klimek Agnieszka
  5. Markiewicz Marek
  6. Orysiak-Witkowska Joanna
  7. Rakowski Bartosz

KOMISJA REWIZYJNA

  1. Nowacki Michał – Przewodniczący Komisji
  2. Koszada Sylwia
  3. Królikowski Jacek
  4. Orysiak-Witkowska Joanna
  5. Szumska Dorota

KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI

  1. Rakowski Bartosz – Przewodniczący Komisji
  2. Kielan Marta
  3. Klimek Agnieszka
  4. Kucharska Katarzyna
  5. Markiewicz Marek
  6. Wlazło Janina
  7. Włodarczyk Robert