Posiedzenie Komisji Oświaty w dniu 14 grudnia 2016 r.

Łódź, dnia 6 grudnia 2016 r.

Rada Gminy Nowosolna
ul. Rynek Nowosolna 1

RG.0012.44.2016.2

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 14 grudnia 2016 roku (środa) o godz. 900

odbędzie się  posiedzenie
Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury, Spraw Socjalnych, Ładu i Porządku Publicznego

miejsce sala konferencyjna Urzędu Gminy Nowosolna
Łódź, ul. Rynek Nowosolna 1

1)     Prace nad regulaminem określającym wysokość oraz szczegółowe warunki przyznawania nauczycielom dodatku motywacyjnego, funkcyjnego, mieszkaniowego, wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny zastępstw doraźnych, za wysługę lat i za warunki pracy, a także nagród nauczycielom szkół prowadzonych przez Gminę Nowosolna.

2)     Dalszy ciąg prac nad ustanowieniem zasad przyznawania stypendiów dla najzdolniejszych uczniów.

3)     Przedstawienie projektu uchwały w sprawie Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2017.

4)     Zapoznanie się z Gminnym Programem Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2017.

5)     Omówienie projektu uchwały o inicjatywie lokalnej.

6)     Kontynuacja analizy projektu budżetu na 2017 rok.

7)     Omówienie perspektyw wdrożenia reformy oświatowej ze szczególnym uwzględnieniem konsekwencji finansowych dla budżetu gminy, kadrowych i organizacyjnych.

8)     Propozycje do planu pracy Komisji na 2017 rok

9)     Sprawy różne.