Szanowni Sołtysi

Z okazji przypadającego dzisiaj Dnia Sołtysa chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania za Wasze wyjątkowe zaangażowanie w życie naszej gminy. Wasza praca i oddanie sprawiają, że nasza społeczność kwitnie i rozwija się.

Wasze wysiłki w dziedzinie organizacji lokalnych wydarzeń, wsparcia mieszkańców oraz dbałości o dobro wspólne są nieocenione. Dzięki Waszej determinacji i zaangażowaniu, nasza gmina staje się jeszcze lepszym miejscem do życia dla wszystkich jej mieszkańców.

Dziękujemy za Waszą ciężką pracę, oddanie oraz poświęcenie. Wasza rola w społeczności nie ma sobie równych, a Wasze wysiłki są nieocenione. Niech Wasza pasja i zaangażowanie nadal inspirują nas wszystkich do wspólnego działania na rzecz dobra gminy Nowosolna.