Łódź, dnia 9 listopada 2023 r.

Rada Gminy Nowosolna

KS.0012.91.2023.1.ARF

KS.0012.91.2023.2.ARF

Zawiadamiam, że w dniu 14 listopada 2023 roku (wtorek) o godz. 9:00

odbędzie się posiedzenie (wspólne)
Komisji Finansów, Rozwoju Społeczno-Gospodarczego, Handlu, Usług i Rolnictwa

oraz

Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury, Spraw Socjalnych, Ładu i Porządku Publicznego.

Miejsce posiedzenia:

Sala konferencyjna Urzędu Gminy Nowosolna, Rynek Nowosolna 1, 92-703 Łódź

1. Projekt uchwały w sprawie obniżenia średniej ceny skupu żyta dla obliczenia wysokości podatku rolnego za 2024 rok.
  2. Projekt uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od środków transportowych obowiązujących na terenie Gminy Nowosolna.
  3. Projekt uchwały w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do przyznania bezpłatnej pomocy oraz zasad zwrotu wydatków na świadczenie w formie posiłku, świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności, świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych dla osób objętych wieloletnim rządowym programem "Posiłek w szkole i w domu" na lata 2024 – 2028.
  4. Projekt uchwały w sprawie ustanowienia Wieloletniego Programu Osłonowego Gminy Nowosolna "Posiłek w szkole i w domu" na lata 2024 - 2028.
  5. Projekt uchwały w sprawie rocznego programu współpracy Gminy Nowosolna z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2024 rok.
  6. Sprawy różne

Wiceprzewodniczący